Nieuws

Ophokplicht Gelderse Vallei ingetrokken per 4 juli 2025

De minister van LVVN heeft besloten de ophok- en afschermplicht voor pluimvee in de Gelderse Vallei vanaf vrijdag 4 juli 2025 in te trekken. 

Durchführungsverordnung Corona und Vogelgrippe IKB Kip aufgehoben

Die Durchführungsverordnung Corona und Vogelgrippe wird aufgehoben.

Duschen

Bitte beachten Sie: Ab dem 1. Juli 2028 muss jeder IKB-Geflügelbetrieb über eine Durchgangsdusche in der Hygieneschleuse verfügen und diese nutzen. Besucher dürfen ab diesem Zeitpunkt keine Duschen mehr benutzen, die nicht dem Durchgangsprinzip entsprechen.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Aanbod voor studiegroepen: Verbeter de bedrijfszoneringen en looproutes op uw bedrijf – ook online!

19 december 2023

Verbeter de bedrijfszoneringen en looproutes op uw bedrijf met behulp van MS Teams, Paint 3D en Google Maps. In deze tijden waarin bioveiligheid van groot belang is, wordt gestreefd naar zo min mogelijk bezoekers op het bedrijf. Daarnaast is goede bioveiligheid van groot belang. Samen met collega pluimveehouders kunt u online aan de slag met het verbeteren van de bedrijfszoneringen en looproutes. Tijdens de onlinesessie wordt een ‘kijkje in de keuken’ gegeven, zonder de bedrijven te bezoeken. Meerdere pluimveehouders gingen u in het project NetPoulSafe al voor. Heeft u interesse in een sessie voor jouw studieclub of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met Annick.Spaans@zlto.nl. Toch de voorkeur voor een fysieke sessie? Ook dat is bespreekbaar.