Adres Stichting AVINED

Bezoekadres:
Nevelgaarde 20d
3436 ZZ Nieuwegein

Postadres:
Postbus 2703
3430 GC Nieuwegein

Telefoon:
088 - 998 43 40

E-mail:
info@avined.nl

Contactformulier

Support op afstand

TeamViewer voor support op afstand

Wie zijn wij?

Ben Dellaert
Secretaris AVINED
bdellaert@avined.nl | 088 - 998 43 83

Janet Corsius
IKB Ei
jcorsius@avined.nl | 088 - 998 43 32

Rik te Loo
IKB Kip en Salmonella vleessector
rtloo@avined.nl | 088 - 998 43 27

Danny Kiekens en Sylvia Scheffer-Uitermark
I&R / KIP support
kiprelatie@avined.nl | 088 - 998 43 40

Menno de Gruijter
I&R en VKI
mdgruijter@avined.nl | 088 -  998 43 33

Erik de Jonge
Antibiotica
edjonge@avined.nl | 088 - 998 43 36

Alex Spieker
Diergezondheid
aspieker@avined.nl | 088 - 998 43 37

Sascha Smits
Salmonella eiersector en IKB PSB
ssmits@avined.nl | 088 - 998 43 35