Nieuws

Ophokplicht pluimvee grotendeels ingetrokken (28 mei 2025)

Het ministerie van LVVN meldt dat de ophok- en afschermplicht voor pluimvee per direct wordt ingetrokken voor bijna heel Nederland.

Newcastle disease bij hobbyduiven in Oldenzaal (23 mei 2025)

Het ministerie van LVVN meldt dat er een uitbraak met Newcastle disease is vastgesteld bij als hobby gehouden duiven in Oldenzaal (provincie Overijssel).

Inschatting risico besmetting met vogelgriep (20 mei 2025)

De deskundigengroep dierziekten HPAI heeft op 6 mei een nieuwe inschatting gemaakt van het risico dat een commercieel pluimveebedrijf wordt getroffen door vogelgriep. Het risico is ten opzichte van de vorige inschatting verlaagd van hoog tot matig tot hoog.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Nieuwe optie QS-databank: snelle check of derde partijen QS-erkend zijn

18 maart 2020

Wilt u weten of uw broederij/vermeerderaar, voerleverancier of andere derde partij QS erkend is? Maak dan nu gebruik van de service van QS om snel en gemakkelijk te controleren of deze partijen QS-gecertificeerd zijn en nog gerechtigd zijn om producten aan u te leveren of van u te ontvangen. U kunt deze nieuwe optie enkel raadplegen door in te loggen in de QS-databank. In de handleiding vindt u meer informatie welke stappen u voor deze optie moet zetten na het inloggen. Deze handleiding is beschikbaar in Duits en Engels. Bent u uw inloggegevens kwijt? Neem dan contact met ons op via q-s@pluimned.nl onder vermelding van uw VVVO-nummer.