Nieuws

Onderzoeksvragen of ideeën? Laat het AVINED weten

Uw mening als ondernemer in de pluimveesector telt. Niemand weet beter welke ontwikkelingen nodig zijn om (toekomstige) uitdagingen de baas te zijn. Dus, mocht u ideeën of interessante kennisvragen hebben, laat dit vooral weten via onze website.

Facturatie maart 2023

In de week van 20 maart worden de facturen van ADB en AVV verzonden.

Omschakeling van Bio naar Scharrel

Regelmatig krijgt AVINED vragen van legpluimveehouders die willen omschakelen van biologische houderijvorm naar houderijvorm scharrel of vrije uitloop. Graag informeren wij u over de stappen die hierbij komen kijken.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Plannen in 2021

16 december 2020

In 2021 zetten we in op het verbeteren van de HOSOWO-regeling. Zo is de E-learning ‘Bemonsteren pluimveestallen’ begin van het jaar 2021 gereed en verduidelijken we de voorschriften verder. Ook in het komende jaar informeren we u zoveel mogelijk via onze nieuwsbrieven. Uiteraard staan we ook weer klaar om al uw vragen over de regeling te beantwoorden.