Nieuws

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Putten (10 maart 2026)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Putten is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.

Intrekkingsdata beperkingsgebieden (9 maart 2026)

Intrekkingsdata beperkingsgebieden

Onderzoek naar vogelgriep in Emmen (8 maart 2026)

In Emmen, provincie Drenthe, wordt onderzoek gedaan naar vogelgriep bij een dierenpark.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

QS vraagt aandacht voor dierenrechtenactivisten die zich voordoen als controleur

10 juli 2019

Volgens berichten in de media doen dierenrechtenactivisten zich in toenemende mate voor als controleur van een kwaliteitssysteem (zoals QS), zodat zij toegang krijgen tot bedrijven in de agrarische sector. Vanuit QS wordt gewaarschuwd om deze personen geen toegang te verlenen tot uw bedrijf. Neem bij twijfel contact op met uw Certificerende Instantie (Kiwa VERIN) en de Bündler en vraag de controleur om zich te identificeren.