Nieuws

QS facturatie 2026 / QS rechnungsstellung 2026

Op 19 oktober 2026 worden de facturen voor QS deelnemers over 2026 verstuurd. 

QS Certificaat verlengd / QS-Zertifikat verlängert

Als Bündler wordt AVINED ook gecontroleerd of de werkzaamheden juist worden uitgevoerd. Begin oktober heeft deze controle plaatsgevonden. AVINED kwam foutloos door de controle. Dit betekent dat het certificaat weer met 2 jaar is verlengd.

Facturatie door AVINED

Vanaf maandag 19 oktober 2026 worden de facturen voor meerdere AVINED-dossiers verstuurd. U ontvangt alleen de factuur of facturen die op uw bedrijf van toepassing zijn.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Terugkijken webinar september 2022: Vogelgriep in Nederland

27 september 2022

Pluimveehouders, dierenartsen en andere erfbetreders verzamelden zich op 14 september digitaal om deel te nemen aan het webinar ‘Vogelgriep in Nederland: Update en bioveiligheidstips’. De sprekers gingen in op de actuele situatie, vaccinatie en in het bijzonder: bioveiligheid. AVINED en GD organiseerden samen het webinar. Verder sloten sprekers aan van Wageningen Bioveterinary Research en het ministerie van LNV.

Heeft u het webinar gemist? Op de website van de GD kunt u een korte samenvatting van het webinar vinden. Daarnaast kun u via onderstaande link het webinar helemaal terug kijken.

Webinar terugkijken