Nieuws

Facturatie door AVINED

Vanaf maandag 19 oktober 2026 worden de facturen voor meerdere AVINED-dossiers verstuurd. U ontvangt alleen de factuur of facturen die op uw bedrijf van toepassing zijn.

Houd uw gegevens actueel

Om ervoor te zorgen dat de komende facturatie correct verloopt, is het belangrijk dat uw gegevens in KIP actueel zijn. Daarnaast is het bij bijvoorbeeld een dierziekte-uitbraak van belang dat wij over de juiste contact- en stalgegevens beschikken, zodat snel gehandeld kan worden.

Griepprik voor pluimveehouders

Het ministerie van VWS heeft besloten de doelgroep voor de jaarlijkse griepvaccinatie uit te breiden. Ook mensen die een groter risico lopen om met vogelgriep in aanraking te komen, waaronder pluimveehouders, worden geadviseerd een griepprik te halen.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Terugkijken webinar september 2022: Vogelgriep in Nederland

27 september 2022

Pluimveehouders, dierenartsen en andere erfbetreders verzamelden zich op 14 september digitaal om deel te nemen aan het webinar ‘Vogelgriep in Nederland: Update en bioveiligheidstips’. De sprekers gingen in op de actuele situatie, vaccinatie en in het bijzonder: bioveiligheid. AVINED en GD organiseerden samen het webinar. Verder sloten sprekers aan van Wageningen Bioveterinary Research en het ministerie van LNV.

Heeft u het webinar gemist? Op de website van de GD kunt u een korte samenvatting van het webinar vinden. Daarnaast kun u via onderstaande link het webinar helemaal terug kijken.

Webinar terugkijken