Nieuws

Vogelgriep vastgesteld in Ede (24-02-2026)

In Ede (gemeente Ede, provincie Gelderland) is vogelgriep vastgesteld op een leghennenbedrijf. Om verspreiding van het virus te voorkomen, heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten de circa 23.000 dieren op de locatie te laten ruimen door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Uithuizermeeden (m.i.v. 23 februari 2026)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Uithuizermeeden is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.  

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Aalsum (21 februari 2026)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Aalsum is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Register erkende IKB PSB deelnemers

5 april 2021

Het register met erkende IKB PSB deelnemers is sinds eind januari weer te vinden op de AVINED-website. Door de nieuwe werkwijze blijven registers van eerdere maanden zichtbaar.

  • Als u naar de algemene website van AVINED gaat, vindt u het register onder de menubalk ‘’kwaliteitsregelingen’’:

 

 

 

  • Vervolgens gaat u naar ‘’In te huren/erkende bedrijven’’:

       

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Tenslotte vindt u onder het kopje ‘’In te huren/erkende bedrijven IKB’’ het register met erkende IKB PSB     deelnemers: