Nieuws

Griepprik voor pluimveehouders

Het ministerie van VWS heeft besloten de doelgroep voor de jaarlijkse griepvaccinatie uit te breiden. Ook mensen die een groter risico lopen om met vogelgriep in aanraking te komen, waaronder pluimveehouders, worden geadviseerd een griepprik te halen.

Herfstperiode vraagt om extra alertheid op NCD

De situatie rondom vogelgriep in Europa is de afgelopen maanden gelukkig relatief rustig. Toch neemt met het aanbreken van de herfst het risico op nieuwe uitbraken weer toe. Ook Newcastle Disease (NCD) blijft een aandachtspunt. Op 30 september jl. is er een uitbraak gemeld bij hobbydieren in Tongeren in België, niet ver van de Nederlandser grens. Voor beide ziekten geldt: blijf alert, let goed op ziekteverschijnselen en zorg dat de bioveiligheidsmaatregelen op uw bedrijf op orde zijn.

Herfstperiode vraagt om extra alertheid op vogelgriep

De situatie rondom vogelgriep in Europa is de afgelopen maanden gelukkig relatief rustig. Toch neemt met het aanbreken van de herfst het risico op nieuwe uitbraken weer toe. Ook Newcastle Disease (NCD) blijft een aandachtspunt. Voor beide ziekten geldt: blijf alert, let goed op ziekteverschijnselen en zorg dat de bioveiligheidsmaatregelen op uw bedrijf op orde zijn.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Fusie pluimvee stichtingen

3 januari 2022

Allereerst wensen we u het beste voor 2022! Ook dit jaar hebben wij als missie om met efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Om als organisatie nog efficiënter te werken zijn Stichting OVONED en Stichting PLUIMNED gefuseerd in Stichting AVINED. Stichting AVINED zal doorgaan als dé erkende brancheorganisatie voor de gehele Nederlandse pluimveesector.

Overeenkomsten die u met OVONED of PLUIMNED heeft gesloten worden voortgezet op naam van Stichting AVINED. U hoeft hier niks voor te doen. Uw belangen worden nog steeds vertegenwoordigd in het bestuur van AVINED. De volgende organisaties hebben zitting in het bestuur van AVINED: LTO/NOP, NVP, ANEVEI, COBK en NEPLUVI. Nieuwsgierig wie de vertegenwoordigers zijn? Kijk dan op deze pagina.

Mocht u nog vragen hebben over de fusie dan horen wij het graag. U kunt contact opnemen via info@avined.nl of 088 998 4340 of via de bij u bekende contactpersonen van AVINED, OVONED en PLUIMNED.