Nieuws

Uitspraak CBb over het vangen van pluimvee en handhaving

Op 21 juli 2026 heeft het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) uitspraak gedaan in de zaak over de toegestane methoden voor het vangen van pluimvee.

Nieuwe secretaris AVINED

Per 1 september 2026 wordt Erik de Jonge benoemd tot interim secretaris van AVINED.

Rapport antibioticumgebruik landbouwhuisdieren 2025

De Stichting Diergeneesmiddelenautoriteit (SDa) rapporteert jaarlijks over het antibioticumgebruik bij landbouwhuisdieren. In het rapport over 2025 stelt de SDa dat het gebruik van antibiotica in de gemonitorde sectoren (pluimvee, rund, kalf, varkens, konijnen en geiten) en de landelijke verkoop van antibiotica verder zijn gedaald.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

IKB PSB: Informatiebijeenkomst IKB PSB 29 juni a.s. vanaf 13:30

7 juni 2022

Op 29 juni a.s. vindt er een informatiebijeenkomst plaats voor IKB PSB deelnemers. Tijdens deze bijeenkomst staan wij graag met u stil bij de koers van IKB PSB voor de komende jaren. Wij wisselen graag van ideeën, ervaringen en gedachtes met u over actuele thema’s zoals kwaliteit, imago Nederlandse pluimveehouderij en borging versus kwaliteit.
De informatiebijeenkomst vindt plaats in de Bongerd, Flessestraat 54, 6666 CR, in Heteren. De inloop voor de bijeenkomst is vanaf 13:30. De bijeenkomst zal naar verwachting rond 16:00 eindigen.

Wij horen graag of u aanwezig wilt zijn bij de bijeenkomst en met hoeveel personen u verwacht te komen. Uw aanmelding kunt u sturen naar info@ikbpsb.nl. Alvast bedankt.

Wij zien u graag op 29 juni a.s.