Nieuws

Vogelgriep vastgesteld in Steenderen (31 oktober 2025)

Het ministerie van LVVN meldt dat in Steenderen, gemeente Bronckhorst, provincie Gelderland, vogelgriep is vastgesteld bij een hobbyhouder met watervogels en kippen.

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Toldijk (30 oktober 2025)

Vanaf heden is afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Toldijk weer mogelijk.

Afvoermogelijkheden Beperkingsgebied Ravels (28 oktober 2025)

Vanaf dinsdag 28 oktober 2025 is afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Ravels weer mogelijk. Zie hieronder alle afvoermogelijkheden voor dit gebied.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Benchmarkrapporten antibiotica vernieuwd

5 februari 2021

Een aantal keer per jaar ontvangt u van AVINED een benchmarkrapport over het antibioticagebruik op uw bedrijf. AVINED heeft deze rapportages vernieuwd. Wat is er veranderd?

  • Gebruik is zo goed mogelijk gevisualiseerd via een voorblad;
  • Landelijk gemiddelde is zo relevant mogelijk gemaakt voor uw bedrijfstype;
  • Grafieken en tabellen zijn versimpeld voor snel inzicht in het gebruik op uw bedrijf.

Deze vernieuwde versie zorgt voor meer en beter inzicht in het antibioticagebruik op uw bedrijf. Binnenkort is het weer ver: dan ontvangt u een benchmarkrapportage, geheel in de nieuwe stijl. De rapportages zijn ook digitaal beschikbaar via ‘Mijn AVINED’, onder ‘Mijn documenten’.

Heeft u vragen over de nieuwe rapportage? Neem dan per e-mail contact op met AVINED.