Nieuws

Onderzoeksvragen of ideeën? Laat het AVINED weten

Uw mening als ondernemer in de pluimveesector telt. Niemand weet beter welke ontwikkelingen nodig zijn om (toekomstige) uitdagingen de baas te zijn. Dus, mocht u ideeën of interessante kennisvragen hebben, laat dit vooral weten via onze website.

Facturatie maart 2023

In de week van 20 maart worden de facturen van ADB en AVV verzonden.

Omschakeling van Bio naar Scharrel

Regelmatig krijgt AVINED vragen van legpluimveehouders die willen omschakelen van biologische houderijvorm naar houderijvorm scharrel of vrije uitloop. Graag informeren wij u over de stappen die hierbij komen kijken.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Exportcertificering op afstand

7 april 2020

De NVWA heeft gemeld dat in verband met corona de certificering van eendagskuikens en broedeieren voor de export op afstand zal gebeuren. Voor de handel binnen EU zal dit niet heel anders zijn dan nu het geval is. Voor certificering van eendagskuikens en broedeieren naar derde landen is dit een nieuwe werkwijze. Deze exporteurs zijn al op de hoogte gesteld van de wijzigingen via de brancheorganisatie COBK.

AVINED en de brancheorganisaties in de pluimveeketen overleggen periodiek met het ministerie van LNV over knelpunten in de keten die optreden i.v.m. corona. Heeft u een knelpunt dat bij de overheid aangekaart moet worden? Neem dan contact op met uw brancheorganisatie of meld het bij AVINED: info@avined.nl; 088 – 998 43 40.