Nieuws

Vogelgriep in België bij Nederlandse grens (25 oktober 2025)

Het ministerie van LVVN heeft gemeld dat in Ravels, net over de grens in België, vogelgriep is vastgesteld op een vermeerderingsbedrijf.

Vogelgriep bij hobbydieren in Hummelo (24 oktober 2025)

Het ministerie van LVVN heeft gemeld dat in Hummelo, gemeente Bronckhorst, provincie Gelderland vogelgriep is vastgesteld bij een hobbyhouder met watervogels en pluimvee.

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Dodewaard

Vanaf zaterdag 25 oktober 2025 is afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Dodewaard weer mogelijk.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Fusie pluimvee stichtingen

3 januari 2022

Allereerst wensen we u het beste voor 2022! Ook dit jaar hebben wij als missie om met efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Om als organisatie nog efficiënter te werken zijn Stichting OVONED en Stichting PLUIMNED gefuseerd in Stichting AVINED. Stichting AVINED zal doorgaan als dé erkende brancheorganisatie voor de gehele Nederlandse pluimveesector.

Overeenkomsten die u met OVONED of PLUIMNED heeft gesloten worden voortgezet op naam van Stichting AVINED. U hoeft hier niks voor te doen. Uw belangen worden nog steeds vertegenwoordigd in het bestuur van AVINED. De volgende organisaties hebben zitting in het bestuur van AVINED: LTO/NOP, NVP, ANEVEI, COBK en NEPLUVI. Nieuwsgierig wie de vertegenwoordigers zijn? Kijk dan op deze pagina.

Mocht u nog vragen hebben over de fusie dan horen wij het graag. U kunt contact opnemen via info@avined.nl of 088 998 4340 of via de bij u bekende contactpersonen van AVINED, OVONED en PLUIMNED.