Nieuws

Onderzoeksvragen of ideeën? Laat het AVINED weten

Uw mening als ondernemer in de pluimveesector telt. Niemand weet beter welke ontwikkelingen nodig zijn om (toekomstige) uitdagingen de baas te zijn. Dus, mocht u ideeën of interessante kennisvragen hebben, laat dit vooral weten via onze website.

Facturatie maart 2023

In de week van 20 maart worden de facturen van ADB en AVV verzonden.

Omschakeling van Bio naar Scharrel

Regelmatig krijgt AVINED vragen van legpluimveehouders die willen omschakelen van biologische houderijvorm naar houderijvorm scharrel of vrije uitloop. Graag informeren wij u over de stappen die hierbij komen kijken.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

IKB Kip: Update uitvoeringsbesluit IKB Kip

28 januari 2022

Het uitvoeringsbesluit ten aanzien van corona en HPAI is geactualiseerd. Grootste wijziging is dat nu nadrukkelijk is opgenomen dat het besluit geldt t.a.v. alle AI-uitbraken van het type H5. Het nieuwe uitvoeringsbesluit is sinds 28 januari 2022 van kracht. Het uitvoeringsbesluit maakt het onder meer mogelijk om controles op afstand uit te voeren.

Het uitvoeringsbesluit IKB Kip