Nieuws

Onderzoeksvragen of ideeën? Laat het AVINED weten

Uw mening als ondernemer in de pluimveesector telt. Niemand weet beter welke ontwikkelingen nodig zijn om (toekomstige) uitdagingen de baas te zijn. Dus, mocht u ideeën of interessante kennisvragen hebben, laat dit vooral weten via onze website.

Facturatie maart 2023

In de week van 20 maart worden de facturen van ADB en AVV verzonden.

Omschakeling van Bio naar Scharrel

Regelmatig krijgt AVINED vragen van legpluimveehouders die willen omschakelen van biologische houderijvorm naar houderijvorm scharrel of vrije uitloop. Graag informeren wij u over de stappen die hierbij komen kijken.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Jaarplan 2022 gepubliceerd

18 mei 2022

Elk jaar stelt AVINED een jaarplan samen met de activiteiten voor dat jaar. De speerpunten voor 2022 zijn:

  • Structurele coördinatie en communicatie bij uitbraken van vogelgriep (AI)
  • Voortzetten van het succesvolle antibiotica- en salmonellabeleid
  • Verbeteren van I&R via database KIP
  • Werken aan een doelmatig, relevant én smart IKB Ei

Samen naar een IKB Kip om trots op te blijven

AVINED jaarplan 2022 en jaarverslag 2021