Nieuws

Afvoermogelijkheden Lutjegast (29-10-26) en Grootegast (31-10-26)

Afvoermogelijkheden Lutjegast (29-10-26) en Grootegast (31-10-26)

Landelijke ophok- en afschermplicht ingesteld na vogelgriepuitbraken

Na drie vogelgriepuitbraken in korte tijd stelt staatssecretaris Silvio Erkens van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur maatregelen in, waaronder een landelijke ophok- en afschermplicht.

Vogelgriep vastgesteld in Grootegast (28-10-2026)

In Grootegast (gemeente Westerkwartier, provincie Groningen) is vogelgriep vastgesteld op een legpluimveebedrijf.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Jaarplan PLUIMNED en IKB Kip

9 juli 2020

Het jaarplan van IKB Kip maakt onderdeel uit van het PLUIMNED-jaarplan. IKB Kip richt zich in 2020 o.a. op de meerwaarde van IKB Kip, de toelating tot ketenborging.nl (zie onderstaand bericht), het verbeteren van de communicatie naar (nieuwe) deelnemers en het goed en efficiënt verlopen van de IKB Kip-controles.