Nieuws

Onderzoeksvragen of ideeën? Laat het AVINED weten

Uw mening als ondernemer in de pluimveesector telt. Niemand weet beter welke ontwikkelingen nodig zijn om (toekomstige) uitdagingen de baas te zijn. Dus, mocht u ideeën of interessante kennisvragen hebben, laat dit vooral weten via onze website.

Facturatie maart 2023

In de week van 20 maart worden de facturen van ADB en AVV verzonden.

Omschakeling van Bio naar Scharrel

Regelmatig krijgt AVINED vragen van legpluimveehouders die willen omschakelen van biologische houderijvorm naar houderijvorm scharrel of vrije uitloop. Graag informeren wij u over de stappen die hierbij komen kijken.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

IKB PSB: Register met IKB PSB deelnemers op alfabetische volgorde

27 september 2022

Met ingang van 1 september 2022 werkt IKB PSB met een nieuwe opmaak in het register met erkende IKB PSB deelnemers. Deelnemers zijn nu per activiteit ingedeeld op alfabetische volgorde. Pluimveehouders kunnen nu sneller een pluimveeservicebedrijf vinden in het IKB PSB register. Het register vindt u hier.