Nieuws

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Lunteren (5 maart 2026)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Lunteren is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.

Vogelgriep vastgesteld in Neede (04-03-2026)

In Neede (gemeente Berkelland, provincie Gelderland) is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf met vleeskuiken ouderdieren. Om verspreiding van het virus te voorkomen, heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten de circa 97450 hennen op de locatie te laten ruimen door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Vogelgriep vastgesteld in Lunteren (02-03-2026)

In Lunteren, gemeente Ede, provincie Gelderland is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf met leghennen. Om verspreiding van het virus te voorkomen, heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten de circa 34.000 dieren op de locatie te laten ruimen door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

IKB PSB: Register met IKB PSB deelnemers op alfabetische volgorde

27 september 2022

Met ingang van 1 september 2022 werkt IKB PSB met een nieuwe opmaak in het register met erkende IKB PSB deelnemers. Deelnemers zijn nu per activiteit ingedeeld op alfabetische volgorde. Pluimveehouders kunnen nu sneller een pluimveeservicebedrijf vinden in het IKB PSB register. Het register vindt u hier.