Nieuws

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Moergestel (10 februari 2026)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Moergestel is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.  

Vogelgriep vastgesteld in Moergestel (7 februari 2026)

In Moergestel (gemeente Oisterwijk, provincie Noord-Brabant) is vogelgriep vastgesteld op een bedrijf met kalkoenen. Om verspreiding van het virus te voorkomen, worden de circa 38.000 kalkoenen op de locatie geruimd door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Belangrijke wijziging in nieuwsbericht over Salmonella-monstername m.b.v. veegdoekjes

Via dit bericht informeren wij u over een belangrijke aanpassing van de, in december gepubliceerde, nieuwsbrief over de verplichte toepassing van veegdoekjes bij Salmonella‑monstername.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Salmonella subsidieregeling 2021 opengesteld

2 juli 2021

Bent u houder van opfok legouderdieren of opfok leghennen? Dan is het mogelijk om vanaf 1 juli 2021 Salmonellasubsidie aan te vragen voor de dieren die gevaccineerd zijn of worden in de periode van 1 januari tot en met 31 december 2021.
Uw aanvraag moet op 31 januari 2022 voor 17:00 uur bij RVO binnen zijn en aanvragen worden op volgorde van binnenkomst behandeld.

Voor het volledige overzicht van voorwaarden, de wijze van aanvragen en het eventueel machtigen van de opfokorganisatie verwijzen we u naar het bericht van RVO.
RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland) is de partij die de subsidieregeling in Nederland uitvoert.

Subsidieregeling Salmonella RVO