Nieuws

Vogelgriep in Uitwijk (10 december 2025)

In Uitwijk (gemeente Altena, provincie Noord-Brabant) is vogelgriep vastgesteld op een vleeskuikenbedrijf. Om verspreiding van het virus te voorkomen, worden de circa 80.000 dieren op de locatie door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) geruimd.

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Ermelo (8 december 2025)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Ermelo is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Dalen (8 december 2025)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Dalen is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Salmonella subsidieregeling 2022 opengesteld voor de legsector

18 mei 2022

Bent u houder van opfok legouderdieren of opfok leghennen? Dan is het mogelijk om vanaf 16 mei 2022 Salmonella subsidie aan te vragen voor de dieren die gevaccineerd zijn of worden in de periode van 1 januari tot en met 31 december 2022. Uw aanvraag moet op 31 januari 2023 voor 24:00 uur bij RVO binnen zijn en aanvragen worden op volgorde van binnenkomst behandeld.

Voor het volledige overzicht van voorwaarden en de wijze van aanvragen verwijzen we u naar het bericht van RVO.

RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland) is de partij die de subsidieregeling in Nederland uitvoert.