Nieuws

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Gasselternijveenschemond (10 oktober 2025)

Vanaf heden is afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Gasselternijveenschemond onder voorwaarden weer mogelijk.

Vogelgriep vastgesteld in Gasselternijveenschemond (7 oktober 2025)

Het ministerie van LVVN heeft gemeld dat in Gasselternijveenschemond (gemeente Aa en Hunze, provincie Drenthe) vogelgriep is vastgesteld op een bedrijf met vleeskuikenouderdieren.

AVINED biedt Pluimveevisie 2040 aan Minister Wiersma aan

Op 2 oktober 2025 heeft Kees de Jong, voorzitter van AVINED, de Pluimveevisie 2040 aangeboden aan minister Wiersma.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Wijzigingen IKB Kip per 1 juni 2021

27 mei 2021

Vanaf 1 juni 2021 vinden enkele wijzigingen plaats in het certificatieschema IKB Kip. U bent hier eerder al per brief (d.d. 28 april 2021) over geïnformeerd. In deze digitale nieuwsbrief brengen wij de belangrijkste wijzigingen nogmaals onder uw aandacht. Alle wijzigingen in de voorschriften vindt u gemarkeerd terug op de website. Daarnaast staan alle nieuwe versies, geldig vanaf 1 juni 2021 op de website. Lees de wijzigingen en de nieuwe versies goed door, de wijzigingen kunnen namelijk van invloed zijn op uw bedrijfsvoering. Heeft u nog vragen over de wijzigingen of heeft u de brief met wijzigingen niet per post ontvangen? Geef dit dan aan ons door via info@ikbkip.nl.