Nieuws

Onderzoeksvragen of ideeën? Laat het AVINED weten

Uw mening als ondernemer in de pluimveesector telt. Niemand weet beter welke ontwikkelingen nodig zijn om (toekomstige) uitdagingen de baas te zijn. Dus, mocht u ideeën of interessante kennisvragen hebben, laat dit vooral weten via onze website.

Facturatie maart 2023

In de week van 20 maart worden de facturen van ADB en AVV verzonden.

Omschakeling van Bio naar Scharrel

Regelmatig krijgt AVINED vragen van legpluimveehouders die willen omschakelen van biologische houderijvorm naar houderijvorm scharrel of vrije uitloop. Graag informeren wij u over de stappen die hierbij komen kijken.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Subwerkgroep antibiotica opfokbedrijven

De antibiotica-aanpak voor de opfokbedrijven in de vleessector wordt besproken in de AVINED-werkgroep opfok.

Michel Banning LTO/NOP
Piet Faber LTO/NOP
Rienk van Oosten Opfokorganisatie
Patrick van Trijp Opfokorganisatie
John van Rossum Opfokorganisatie
André Denekamp Opfokorganisatie
Paul van Boekholt Fokkerij / COBK
Henri Bel Fokkerij
Henk Steenblik Fokkerij
Martijn Gruyters Fokkerij
Paul Cornelissen KNMvD
Jeanine Wiegel GD
Erik de Jonge AVINED
Sanne van Zanen AVINED