Nieuws

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Gasselternijveenschemond (10 oktober 2025)

Vanaf heden is afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Gasselternijveenschemond onder voorwaarden weer mogelijk.

Vogelgriep vastgesteld in Gasselternijveenschemond (7 oktober 2025)

Het ministerie van LVVN heeft gemeld dat in Gasselternijveenschemond (gemeente Aa en Hunze, provincie Drenthe) vogelgriep is vastgesteld op een bedrijf met vleeskuikenouderdieren.

AVINED biedt Pluimveevisie 2040 aan Minister Wiersma aan

Op 2 oktober 2025 heeft Kees de Jong, voorzitter van AVINED, de Pluimveevisie 2040 aangeboden aan minister Wiersma.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

IKB PSB: Facturatie jaarlijkse deelnemersbijdrage

27 september 2022

In september/oktober 2022 vindt de facturatie van de deelnemersbijdrage IKB PSB plaats. Eind 2021 bent u via de nieuwsbrief geïnformeerd over de hoogte van de deelnemersbijdrage voor IKB PSB in 2022. Deze is gelijk gebleven aan de bijdrage van 2021, namelijk 750,- (excl. BTW) per certificaat. Door de deelnemersbijdrage kan in 2022 invulling gegeven worden aan de plannen in het jaarplan IKB PSB 2022.

Het volledige jaarplan van AVINED kunt u hier vinden.