Nieuws

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Nijkerk (4 december 2025)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Nijkerk is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.

Vogelgriep in Dalen (04 december 2025)

In Dalen, provincie Drenthe, is vogelgriep vastgesteld op een biologisch leghennenbedrijf. Om verspreiding van het virus te voorkomen, worden de circa 23.000 kippen door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) geruimd.

Afvoermogelijkheden beperkingsgebied Weert (4 december 2025)

Afvoer van consumptie-eieren en vleeskuikens uit het beperkingsgebied Weert is weer mogelijk onder de onderstaande voorwaarden.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Het HOSOWO-register

28 mei 2020

Het HOSOWO-register bevat alle instanties die in het bezit zijn van een geldige HOSOWO-erkenning. Deze HOSOWO-instanties mag u dus inzetten voor: monstername hygiënogram, analyse hygiënogram, monstername stalonderzoek en monstername drinkwateronderzoek.

Let op: dit register kan wijzigen, controleer dus regelmatig of uw huidige HOSOWO-instantie nog erkend is.