Nieuws

IKB Kip: Uitvoeringsbesluit Corona en vogelgriep IKB Kip ingetrokken

Het uitvoeringsbesluit Corona en vogelgriep wordt ingetrokken.

IKB Kip: douchen

Let op: vanaf 1 juli 2028 moet elk IKB pluimveebedrijf een doorloopdouche in de hygiënesluis hebben en gebruiken.

IKB Kip: Bioveiligheidsplan verplicht in de pluimveesector

Een goede bioveiligheid is belangrijk om de kans op de introductie en verspreiding van dierziekten en zoönosen, waaronder vogelgriep, te verkleinen. Daarom verplicht het ministerie van LVVN commerciële pluimveehouders om voor 31 december 2025, samen met hun dierenarts, een bioveiligheidsplan op te stellen.

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Salmonella subsidieregeling vanaf 15 augustus geheel opengesteld (alleen legsector)

11 augustus 2020

Bent u houder van opfok ouderdieren (leg) of opfok leghennen? Dan is het mogelijk om vanaf 15 augustus aanstaande Salmonella subsidie aan te vragen voor de dieren die gevaccineerd worden in de periode van 15 augustus tot en met 31 december 2020 én na 31 december worden overgeplaatst naar het ouderdier- of legeindbedrijf.

In juli hebben wij u geïnformeerd over de gedeeltelijke openstelling van de Salmonella subsidieregeling 2020. In dat bericht kunt u ook de subsidievoorwaarden terugvinden