Nieuws

Facturatie door AVINED

In de week van 10 juni 2025 worden de facturen voor de aangewezen databanken (2025), Onderzoek en Innovatie (2e deel 2024) en zelfcontrole antibiotica (2025) per mail verstuurd.

Ophokplicht pluimvee grotendeels ingetrokken (28 mei 2025)

Het ministerie van LVVN meldt dat de ophok- en afschermplicht voor pluimvee per direct wordt ingetrokken voor bijna heel Nederland.

Newcastle disease bij hobbyduiven in Oldenzaal (23 mei 2025)

Het ministerie van LVVN meldt dat er een uitbraak met Newcastle disease is vastgesteld bij als hobby gehouden duiven in Oldenzaal (provincie Overijssel).

Meer nieuws

Avined

Stichting AVINED heeft als missie om met een efficiënte dienstverlening de huidige duurzame en robuuste marktpositie van de Nederlandse pluimveesector verder te versterken.

Lees meer

Meldpunt IKB

25 april 2023

Wij vinden het belangrijk dat u bij ons (anoniem) terecht kan wanneer u opvallende zaken tegenkomt, of (vermoedens van) onjuist of afwijkend handelen heeft. Dit kan via het Meldpunt IKB. Het Meldpunt IKB maakt gebruik van één meldformulier. Afhankelijk van wat u meldt, selecteert het meldformulier de vragen die nodig zijn om de melding te doen. Dit kunt u (anoniem) melden bij het Meldpunt IKB:

  • Elders waargenomen incidenten of vermoedens. Voorbeelden zijn (mogelijke) incidenten op het gebied van voedselveiligheid, (dieren)welzijn en traceerbaarheid. Hieronder vallen o.a. foutieve claims of het verkeerd aanbieden van middelen en producten en het aangeleverd krijgen van vieze laadkratten.
  • Incidenten op het eigen bedrijf.

Naast het melden via het meldformulier kunt u incidenten of vermoedens daarvan ook telefonisch melden, tel.: 088 998 4390.